«ДНР» на день відкрили КПВВ «Оленівка»

«ДНР» всього на один день відкрили КПВВ «Оленівка», який розташований в одному транспортному коридорі з підконтрольним Україні КПВВ «Новотроїцьке» на лінії розмежування.

КПВВ «Оленівка» в «ДНР» Фото: dan-news.info

Пропуск громадян через КПВВ здійснюється з 9:00 до 18:00.

В’їзд на окуповану територію дозволений тільки за списками «штабу» і за умови проходження двотижневої обсервації.

З ОРДО випустять тільки тих, хто має реєстрацію на підконтрольній законної влади території України.

Як повідомлялось, у «ДНР» вирішили відкривати гуманітарний коридор на лінії розмежування через КПВВ «Оленівка» по понеділках і п’ятницях.

З 1 серпня скасовується обов’язкова двотижнева самоізоляція для громадян, які в’їжджають на підконтрольну уряду України територію з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму. Особам, які перетинають КПВВ на лінії розмежування та адмінкордоні з півостровом, вже не потрібно буде встановлювати мобільно додаток «Дій вдома».

Нагадаємо:

  • За інформацією Держприкордонслужби України, на Донбасі окупанти блокують роботу всіх КПВВ в Донецькій області. На лінії розмежування пропуск громадян здійснюється лише у КПВВ «Станиця Луганська» у Луганській області.
  • Правозахисник вказують, що у «ДНР» порядок формування списків на в’їзд з підконтрольною Україні території на окуповану залишається непрозорим. В результаті громадяни, що не потрапили в списки, не можуть перетнути лінію розмежування на Донбасі через встановлений «ДНР» КПВВ «Оленівка» і змушені ночувати біля українського КПВВ «Новотроїцьке».
  • У «ДНР» пояснили, яким чином можуть виїхати на підконтрольну Україні територію члени сім’ї, у яких є прописка по різні боки лінії розмежування.
  • Ватажок «ДНР» Денис Пушилін заявив, що «республіка» розглядає можливість відкриття КПВВ «Оленівка» для в’їзду і виїзду громадян три рази на тиждень.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine