Мобільний Ощадбанк приїде тільки в Луганську область

Мобільний підрозділ Ощадбанку в Донецькій області продовжать ремонтувати до 29 січня. Підрозділ банку буде працювати тільки в Луганській області.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

На постійній основі з 18 по 22 січня працюватимуть відділення «Ощадбанку», розташовані на КПВВ «Щастя» (Луганська обл.) І КПВВ «Новотроїцьке» (Донецька обл.).

На рахунки переселенців, які отримують пенсії на платіжну картку Ощадбанку, яка одночасно є електронним пенсійним посвідченням (ЕПП), можуть бути зараховані кошти тільки в національній валюті. Щоб отримати переказ з Росії, в банку рекомендують скористатися однією з систем міжнародних грошових переказів для переказу у валюті.

Як повідомлялося, Ощадбанк продовжив дію платіжних карток внутрішньо переміщених осіб (ВПО), термін дії яких спливає під час карантину, до 1 березня 2021 року.

Ощадбанк призупинив знищення карт пенсіонерів-переселенців, які ті не отримали через заблоковані ОРДЛО пункти пропуску: багато пенсіонерів з березня 2020 року не можуть потрапити на підконтрольну української влади територію. Карти пенсіонерів-переселенців, які перевипустити, можуть зберігатися в відділеннях банку до 31 березня 2021 року.

В Ощадбанку пояснили, що для того, щоб потрапити на прийом до фахівця банку для отримання платіжної картки, яка одночасно є електронним пенсійним посвідченням (ЕПП), переселнці та інші клієнти банку не повинні надавати результати тесту на коронавірус.

Нагадаємо:

  • Ощадбанк нараховує в повному обсязі і вчасно усі кошти на рахунки пенсіонерів зі статусом ВПО, які зараз через карантинні обмеження не можуть виїхати з окупованого Донбасу на підконтрольну українській владі територію. Пенсії очікують своїх власників і будуть доступні при першому їхньому зверненні.
  • ВПО за послугу СМС-інформування в Ощадбанку оплачують 7 грн на місяць. Крім того, з 1 грудня вони можуть знімати пенсії без комісії у банкоматах та відділеннях банку.
  • Ощадбанк роз’яснив, в яких випадках інформація про внутрішньо переміщених осіб передається до Пенсійного фонду України для перевірки.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine