«ДНР» організовує безкоштовні поїздки в РФ на вибори в Держдуму

Новини
ДНР

Так звана «ДНР» буде організовувати безкоштовні поїздки в Ростовську область для участі в голосуванні на виборах до Держдуми РФ.

Про це заявила керівник центру «357» Анна Гайворонська, передає сепаратистський ресурс «ДАН».

За її словами, донеччани з російськими паспортами можуть подати заявки на безкоштовний проїзд до ділянок голосування в Ростовській області. Такі заявки приймають 255 «інформцентрів», «громадські приймальні глави ДНР», а також центр «357».

«Ми реєструємо, записуємо дані людей, а в подальшому їм передзвонять і скажуть, звідки і в який час буде відправлятися автобус. Проїзд буде безкоштовним», – запевняє Гайворонська.

Вона уточнила, що поїздки організовуються для людей, які з тих чи інших причин не зможуть проголосувати заочно через російський портал держпослуг.

Гайворонська додала, що виїзди плануються протягом трьох днів, з 17 по 19 вересня, коли буде проходити голосування.

Жителі ОРДЛО, які отримали російський паспорт, зможуть «проголосувати» на виборах депутатів Держдуми РФ в онлайн-форматі. «Виборці» також повинні бути користувачами єдиного порталу держпослуг із підтвердженим обліковим записом.

Жителів окупованій частині Донецької області масово записують в прихильники «Єдиної Росії» прямо на вулиці. Щоб стати прихильником правлячої в Росії партії, жителям ОРДО необхідно мати при собі фотографії та паспорт громадянина РФ. При відсутності свіжого фото, всіх бажаючих фотографують прямо на пікеті.

В кінці березня 2021 року «центр громадських зв’язків МВС ЛНР» повідомив про видачу 600 тисяч «паспортів ЛНР» жителям ОРЛО.

У лютому 2021 року угрупування «ДНР» заявило, що видало понад 655 тисяч «паспортів ДНР», і ще 215,5 тисяч жителів непідконтрольної українському уряду частини Донецької області отримали російські паспорти.

Нагадаємо:

  • 16 березня 2016 року в так званій «ДНР» почали видавати місцевим жителям «паспорти ДНР».
  • 18 лютого 2017 року президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання Росією документів, виданих українцям, які проживають на окупованих територіях Донбасу «органами влади» так званих «ДНР» і ЛНР », які в Україні визнані терористичними організаціями.
  • 24 квітня 2019 року президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощення порядку отримання російського громадянства жителями тимчасово окупованих територій Донбасу.
  • СБУ розслідує факти примушення українських громадян, які мешкають на тимчасово непідконтрольній території Луганщини, отримувати так звані «паспорти ЛНР», як воєнний злочин.
  • «Адміністрації» так званої «ДНР» пропонують ввести новий «податок» для самозайнятих жителів ОРДО, зокрема, надання косметичних послуг на дому, фото- і відеопослуг, репетиторство, добову і погодинну здачу житла в оренду. З пропозицією «Про податок на професійний дохід» виступив так званий «молодіжний парламент ДНР».