Українські паралімпійці здобули ще п’ять медалей в Токіо

Життя

У третій день змагань Паралімпійських ігор в Токіо українські спортсмени завоювали срібну і три бронзові медалі, повідомляють на сайті Паралімпіади. Також українська спортсменка Мар’яна Шевчук здобула «золото» з паверліфтингу.

«Третій день Паралімпіади 2020 розпочався із бронзової нагороди в ранковій сесії в легкій атлетиці – тотально незряча Юлія Павленко у стрибку в довжину стала третьою. Білий Владислав виборов у метанні списа срібну нагороду», – поінформувала пресслужба Національного комітету спорту інвалідів України у Facebook.

Окрім того, Білий встановив континентальний рекорд, зазначено на сайті Паралімпіади. Володар золотої медалі – колумбієць Хосе Грегоріо Лемос Рівас – встановив новий світовий рекорд.

Також бронзову медаль здобула дзюдоїстка Юлія Іваницька (у вазі до 48 кг), володарем ще однієї бронзи став велогонщик Єгор Дементьєв.

• Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.
  • Від України у змаганнях візьме участь 143 спортсмени в 15 видах спорту.
  • Україна зараз посідає сьоме місце в медальному заліку. Спортсмени національної збірної завоювали 14 нагород: одна золота, сім срібних і п’ять бронзових.