З’явилося перше відео голодуючого в російській колонії Олега Сенцова

Життя
Олег Сенцов

Російський пропагандистський телеканал «РЕН» вперше опублікував в одному зі своїх сюжетів кадри з українським режисером, політв’язнем Кремля Олегом Сенцовим, який голодує в колонії Лабитнангі.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Так Сенцов виглядає в вісімнадцятий день голодування, коли в кінці травня йому дзвонила Ксенія Собчак і її мати – член Ради федерації Людмила Нарусова (починаючи з 03.00 хвилини відео).

Нагадаємо, 13 липня у Олега Сенцова день народження. Активісти готують чергову глобальну акцію із закликом звільнити політв’язня.

Нагадаємо, 15 червня  Олега Сенцова, який голодує з 14 травня з вимогою звільнення усіх українських політв’язнів, вивозили в реанімацію. Український режисер спростував слова омбудсмена РФ Тетяни Москалькової про «лікувальне голодування» і набір ваги. Сенцов знаходиться в окремій палаті медчастини колонії, у нього загострилися проблеми з серцем і нирками. Кожен день він п’є по 3,5 літра води, йому капають крапельницю з великою кількістю глюкози, амінокислот і поживних вітамінних речовин.

За інформацією лікарів, у Сенцова дуже загрозливий стан здоров’я, в нього відмовляють рецептори.

Сенцова підтримують крапельницями з вітамінними коктейлями.

Двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан, яка 5 липня побувала в колонії «Білий ведмідь» в Лабитнангі на короткостроковому побаченні з режисером, повідомила, що він зараз важить 75 кг при зрості 190 см, за час голодування Сенцов втратив 15 кг.