Брат політв’язня Панова закликав писати йому листи підтримки

Життя
Євген Панов Фото: RFE/RL

Брат незаконно засудженого в окупованому Криму за звинуваченням в «підготовці диверсій» на півострові Євгенія Панова Ігор Котелянець закликав писати листи підтримки.

Про це він повідомив в соцмережі, передає Центр журналістських розслідувань.

«Напишіть листа Євгену Панову, підтримайте в ньому силу духу і надію. Російською мовою. Без політики, про життя і побут. Адреса: Панову Е.А. 06.06.1977 р.н. ФКУ ІК №6 УФСІН Росії по Омській області. 644009, Омська область, Омськ, вул. 10 років Жовтня, д.176 РФ», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо:

  • 7 серпня 2016 року ФСБ заявила, що «кордон» між Кримом і материкової України нібито двічі прорвали українські диверсійно-розвідувальні групи. Як доказ, ФСБ продемонстровала відео із зізнаннями затриманих «диверсантів» – водія АТП Запорізької АЕС Євгена Панова і будівельника з Євпаторії Андрія Захтея.
  • 13 липня 2018 року «Верховний суд Криму» засудив Євгена Панова до 8 років колонії строгого режиму за обвинуваченням «в підготовці диверсії в Криму в складі диверсійної групи» та «у контрабанді боєприпасів через митний кордон Митного союзу» за ч.1 ст.30 та п.«а» ч.2 ст.281, ч.3 ст.30 та ч.3 ст.226.1, ч.3 ст.222 КК РФ. 25 жовтня Верховний суд Росії залишив без змін вирок стосовно  українця.
  • На початку січня 2019 року брат Панова Ігор Котелянець повідомив, що політв’язня відправили по етапу в Сибір, імовірно, в Омську область.
  • Панова помістили в колонію №6 російського Омська, де він буде відбувати свій термін ув’язнення.