Мати Балуха побувала в ІТТ у сина: Володимир виглядає дуже погано

Новини
Володимир Балух зі своєю матір'ю

Мати політв’язня Володимира Балуха 9 серпня побувала на побаченні з сином в ІТТ п. Роздольне.

Як розповіла Наталія Балух Кримської правозахисній групі, Володимир виглядає дуже погано, передає Центр журналістських розслідувань.

«Нічого доброго. Худий, страшний такий. Скелет. Один скелет», – сказала мати політв’язня.

Наталія Володимирівна сказала, що син не розповідає їй про своє здоров’я, щоб її не засмучувати.

«Але я ж бачу, що він такий страшний, що я просто в шоці. Одні кістки та шкіра на кістках. Виглядає як дідок. Він ніколи мені не скаже, що у нього щось зі здоров’ям погано. Ніколи. Я знаю що і хворів він, і поперек болів, і нога і взагалі все було погано, а він мені говорив що все добре. Коли ми з ним говорили, поруч стояв поліцейський, а він при ньому нічого такого не скаже».

Мати українця розповіла, що Володимир практично не приймає їжу, тільки іноді кисіль з вівсянки і сухарі. Також Наталія Володимирівна розповіла, що у неї після побачення погіршилося самопочуття, сьогодні болить серце. Жінка дуже засмучена і не може стримувати сльози, коли говорить про сина.

«Я вже не знаю що й думати. Дочекаюся я його чи ні. Я не знаю, щоб я робила якби не ця підтримка людей», – розповіла Наталія Балух.

Володимир Балух 6 серпня був доставлений в ІТТ п. Роздольне, де він продовжує ознайомлюватися з матеріалами справи проти нього про «дезорганізацію діяльності закладу, яке забезпечує ізоляцію від суспільства» (ст. 321 КК РФ).

Нагадаємо, 16 сiчня 2018 року в Криму «Роздольненський районний суд» засудив фермера Володимира Балуха, який підняв над своїм будинком український прапор, до 3 років і 7 місяців колонії-поселення і штрафу в розмірі 10 рублів за фальсифікованим обвинуваченням в нібито «зберіганні боєприпасів».

14 березня 2018 року «Верховний суд Криму» змінив в частині покарання вирок Балуху, зменшивши йому термін покарання на 2 місяці. 19 березня активіст оголосив безстрокове голодування через незаконний вирок.

5 липня в Криму «Роздольненський районний суд» засудив Володимира Балуха у «справі про дезорганізацію діяльності Роздольненського ІТТ» до 3 років колонії загального режиму. За сукупністю з попередньою справою про «зберігання боєприпасів» активіста засудили до 5 років в колонії загального режиму і штрафу 10 тис рублів.

МЗС України висловив Росії протест через винесення «судом» окупованого Криму нового «вироку» українському активісту Володимиру Балуху та закликали міжнародних партнерів вплинути на Кремль задля звільнення українця.

13 липня «Желєзнодорожний районний суд» окупованого Сімферополя відхилив клопотанняадвоката Ольги Дінзе про умовно-дострокове звільнення українського активіста Володимира Балуха за першим вироком.

Захист оскаржив другий «вирок» «Роздольненського районного суду» Володимиру Балуху.