В навчальних закладах Херсонщини освіту здобуває 1399 дітей-переселенців

На території Херсонській області освіту здобувають 1399 дитини з родин переселенців, 256 з них – внутрішньо переміщені особи (ВПО) з окупованого Криму.

Фото: kherson.ipc.org.ua

Про це кореспондентам сайту IPC-Херсон розповіла заступник Департаменту освіти Херсонської обласної державної адміністрації Ніна Левенець.

«За результатами аналізу реалізації права на освіту внутрішньо переміщених осіб встановлено, що в закладах освіти області створено умови для здобуття освіти цією категорією громадян. Загалом в навчальних закладах різних рівнів на Херсонщині навчаються 1399 особи з-поміж ВПО. З них – 200 дошкільнят, 448 здобувають загальну середню освіту, в профтехучилищах – 34 дитини та вищу освіту на території області здобувають 517 студентів-переселенців. З цих дітей найбільше представників Донецької області – 822, 261 особа з Луганської області та 256 дітей з території тимчасово окупованого Криму», – сказала Левенець.

Вона зазначила, що найбільше переселенців здобувають освіту в Херсоні, а також в Генічеському, Скадовському районах та місті Нова Каховка.

За словами Левенець, жодного звернення від громадян про відмову від навчання дитини-переселенця не надходило.

Нагадаємо:

  • В Херсонській обласній державній адміністрації планують створити на території області місця компактного проживання для переселенців з окупованих Криму і Донбасу. Як варіант розглядають місто Генічеськ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine