Паралімпіада 2018: в четвертий день Україна здобула шість медалей

Життя

На Паралімпіаді в Пхенчхані збірна України видобули ще шість медалей, серед яких два золота, два срібла і дві бронзи.

Тарас Радь став чемпіоном в біатлонній гонці на 12,5 км (сидячи). Він ідеально пройшов всі вогневі рубежі і відірвався від найближчого переслідувача більше, ніж на одну хвилину.

Оксані Шишковою не було рівних в гонці на 10 кілометрів (з порушенням зору).

До останнього претендував на перемогу в своїй гонці Олександр Казик, який всю дистанцію йшов лідером, але два промахи на останніх рубежах і не найвища швидкість дозволили білорусу Юрію Голубу завоювати золото, а наш спортсмен отримає срібло. Третім став також українець Юрій Уткін.

Чергову медаль Паралімпіади добув Ігор Рептюх. До вчорашнього золоту він додав срібло в індивідуальній гонці на 12,5 км (категорія LW8 – значне пошкодження верхніх кінцівок). А Людмила Ляшенко поповнила скарбничку збірної України бронзою в гонці на 10 км, пише isport.ua.

Таким чином, після четвертого дня змагань в активі українців 15 нагород: 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових. Україна піднялася на 2 місце медального заліку.