В Ощадбанку пояснили, як зняти пенсію, якщо немає банківської карти

В Ощадбанку пояснили, як зняти пенсію, якщо немає банківської карти: якщо у пенсіонера немає пенсійної банківської картки, але гроші надійшли на його розрахунковий рахунок, то їх можна отримати у відділенні банку при пред'явленні паспорта.

Ощадбанк

Відділення Ощадбанку у Слов'янську Донецької області Фото: oschadbank.ua

Про це повідомили в колцентрі Ощадбанку, повідомляє портал «Донецкие новости».

Як пише видання, в колцентр звернувся Олександр, який проживає в непідконтрольному української влади Алчевську (Луганська обл.).

«Після рішення суду про невиплату пенсій ВПЛ в «Ощад-24» побачив, що гроші надійшли на мій пенсійний розрахунковий рахунок. Картки пенсійної немає. Чи можна зняти ці гроші у відділенні банку з розрахункового рахунку без карти по паспорту і пенсійному?», – запитує пенсіонер з «ЛНР».

«Зняти кошти можна з рахунку у відділенні банку в межах області, де відкрито рахунок», – відповіли в Ощадбанку.

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) за послугу СМС-інформування в Ощадбанку оплачують 7 грн на місяць. Крім того, з 1 грудня вони можуть знімати пенсії без комісії у банкоматах та відділеннях банку.

Як повідомлялось, термін дії прострочених платіжних карток Ощадбанку пенсіонерів зі статусом внутрішньо переміщених осіб продовжений поки до 1 січня 2021 року. До цієї ж дати плюс 60 днів після закінчення карантину банк відстрочив для них проходження ідентифікації.

Ощадбанк нараховує в повному обсязі і вчасно усі кошти на рахунки пенсіонерів зі статусом ВПО, які зараз через карантинні обмеження не можуть виїхати з окупованого Донбасу на підконтрольну українській владі територію. Пенсії очікують своїх власників і будуть доступні при першому їхньому зверненні.

Нагадаємо:

  • Ощадбанк продовжив до 1 січня 2021 року дію платіжних карток переселенців, обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», через карантин і тимчасові обмеження, викликані COVID-19.
  • Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков зазначив, що пенсіонери з непідконтрольного Донбасу зможуть отримувати пенсії, навіть якщо їх карти Ощадбанку вже прострочені, а вони не можуть перетнути КПВВ через карантин. Рішенням Кабміну знято обмеження щодо верифікації в 60 днів до того, як буде завершено повністю карантин.
  • Ощадбанк пояснив, що продовження дії електронних пенсійних посвідчень (ЕПП), які одночасно є банківськими картками, до 1 січня 2021 року, стосується виключно карток пенсіонерів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine