Голодуючого Сенцова вивозили з колонії до лікарні на «обстеження»

Незаконно засудженого в РФ українського режисера, кримчанина Олег Сенцова, який вже 138-й день проводить голодування, в п'ятницю, 28 вересня, вивозили з колонії в Лабитнангі в міську лікарню для «обстеження», за результатами якого йому «проведена корекція лікування».

Олег Сенцов 9.08.2018 Фото: Facebook

Про це повідомила прес-служба управління Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Росії по Ямало-Ненецькому автономному окрузі, передає Центр журналістських розслідувань.

«28.09.2018 засуджений Олег Сенцов був вивезений в Лабитнангську міську лікарню, де йому виконані додаткові дослідження і отримані консультації лікарів-фахівців. З огляду на результати проведеного обстеження, Олегу Сенцової проведена корекція лікування», – йдеться в повідомленні.

Ніяких інших відомостей про стан здоров’я Сенцова УФСІН не повідомляє. Згодом на сайті було опубліковане фото виснаженого Олега Сенцова з оголеним торсом, якого обстежує медпрацівниця.

Нагадаємо, 9 серпня з дозволу Олега Сенцова опубліковані його фотографії з російської колонії. Стан здоров’я українського політв’язня, який тримає голодовку з вимогою звільнити всіх українських в’язнів Кремля, знову погіршився, у нього стався третій криз.

14 серпня Олег Сенцов під час зустрічі в колонії з російською правозахисницею Зоєю Свєтовою назвав свій стан «предкритичним».

15 серпня експерти ООН закликали Росію негайно і без будь-яких умов звільнити Олега Сенцова. Вони підкреслили, що життя українського режисера в небезпеці і зажадали надати йому медичну допомогу.

21 серпня вимоги звільнити Сенцова в черговий раз озвучили США і Євросоюз.

Генеральний Секретар ООН Антоніу Гутереш стурбований станом здоров’я незаконно засудженого в РФ Олега Сенцова.

Комісія з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу РФ відмовила Людмилі Сенцової, матері Олега Сенцова, в прийнятті до розгляду клопотання про помилування її сина.

18 версня Комісар ЄС з питань юстиції Вєра Юрова звернулася до міністра юстиції РФ Олександра Коновалова з закликом негайно звільнити українського режисера Олега Сенцова.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine