Правозахисники допоможуть українцям передати в керченську колонію листи політв’язню Володимиру Балуху

Кримська правозахисна група допоможе жителям материкової України передати в керченську колонію листи політв'язню Володимиру Балуху.

Про це йдеться в повідомленні організації, передає Центр журналістських розслідувань.

«Після незаконного вироку за сфабрикованими справами Володимира Балуха, з 18 жовтня 2018 року його тримають у керченської колонії. Підтримка суспільства вкрай важлива для Балуха, як і для всіх українців, що стали заручниками Кремля. Кожен може підтримати Володимира, написавши йому листа.

У зв’язку з тим, що в даний час неможливо поштою відправити лист до окупованого Криму, жителям материкової України готова допомогти в цьому Кримська правозахисна група. Напишіть Володимиру лист або просто слова підтримки, надішліть їх на електронну адресу Кримської правозахисної групи: crimeahrg@gmail.com з позначкою «для Володимира Балуха». Ці листи будуть передані Володимиру», – йдеться в повідомленні.

Для того, щоб активіст отримав ваші листи, просимо писати російською мовою і уникати пропозицій і фраз, які окупаційна влада може трактувати як «екстремістські».

Кримчани можуть самостійно відправляти листи в колонію.

Адреса колонії: 298330, м Керч, вул. Індустріальне шосе, 17. Виправна колонія № 2 Управління ФСВП по Республіці Крим і м Севастополю в Керчі. Балуху Володимиру Григоровичу, 08.02.1971 р.н.

Як повідомила Кримської правозахисній групі дружина Володимира Наталія Балух, українського політв’язня в керченської колонії 3 грудня 2018 роки відвідав адвокат.

За її інформацією, адвокати прийняли рішення частіше відвідувати українця, щоб він відчував підтримку.

Як повідомлялось, 16 сiчня 2018 року в Криму «Роздольненський районний суд» засудив фермера Володимира Балуха, який підняв над своїм будинком український прапор, до 3 років і 7 місяців колонії-поселення і штрафу в розмірі 10 рублів за фальсифікованим обвинуваченням в нібито «зберіганні боєприпасів». 14 березня 2018 року «Верховний суд Криму» змінив в частині покарання вирок Балуху, зменшивши йому термін покарання на 2 місяці. 19 березня активіст оголосив безстрокове голодування через незаконний вирок.

5 липня в Криму «Роздольненський районний суд» засудив Володимира Балуха у «справі про дезорганізацію діяльності Роздольненського ІТТ» до 3 років колонії загального режиму. За сукупністю з попередньою справою про «зберігання боєприпасів» активіста засудили до 5 років в колонії загального режиму і штрафу 10 тис рублів.

3 жовтня «Верховний суд Криму», розглянувши апеляційну скаргу захисту Володимира Балуха на вирок «Роздольненського районного суду» від 5 липня, скоротив йому термін позбавлення волі з 5 років до 4 років 11 місяців.

18 жовтня Володимира Балуха етапували до виправної колонії №2 Керчі.

8 листопада у Володимира Балуха в керченської колонії відбулося коротке побачення з рідною сестрою, яка спеціально для цього приїхала з Волгоградської області РФ. Вона розповіла про стан брата.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine