Розгляд апеляції на арешт Вишинського знову перенесли

Апеляційний суд Києва черговий раз переніс засідання з розгляду апеляційної скарги на подовження терміну арешту керівника незареєстрованого підрозділу російського інформагентства МІА «Россия сегодня» – «РИА Новости Україна» Кирила Вишинського, обвинуваченого в державній зраді.

Кирил Вишинський в Подільському райсуді Києва Фото: Бюро судової інформації

Про це повідомляє кореспондент Бюро судової інформації, передає Центр журналістських розслідувань.

Судове засідання перенесли через те, що один з членів судової колегії знаходиться на лікарняному. Дату та час наступного засідання повідомлять окремо.

Апеляційний суд Києва мав розглянути скаргу захисників, у якій вони просять скасувати рішення Подільського районного суду від 19 липня про продовження арешту Вишинського до 19 вересня. В апеляції адвокати просять замінити запобіжний захід на особисте зобов’язання.

Як повідомлялось, 13 серпня Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляційної скарги на подовження арешту  Вишинського на 20 серпня, оскільки двоє з трьох його адвокатів брали участь в інших судових засіданнях.

Нагадаємо:

  • 15 травня 2018 року співробітники СБУ спільно з прокуратурою АРК розкрили діяльність в Україні мережі медіаструктур, підконтрольних Росії. Правоохоронці провели обшуки в офісі українського підрозділу російського інформагентства «РИА Новости-Украина». В ході проведення обшуків у керівника «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського був знайдений паспорт громадянина РФ, а також російські державні нагороди, зокрема медаль РФ «За повернення Криму».
  • Вишинському повідомили про підозру у державній зраді. Його затримали. 17 травня Херсонський міськсуд арештував його без права внесення застави.
  • 1 червня Вишинський заявив про своє бажання вийти із українського громадянства. З відповідним проханням він звернувся до президента України Петра Порошенка.
  • 6 липня  2018 року Вишинському додатково повідомлено про підозру у незаконному поводженні зі зброєю.
  • 1 квітня Подільський райсуд Києва розпочав розгляд по суті справи Кирила Вишинського.
  • Вишинський не визнає провину за всіма епізодами обвинувального акту.
  • 19 липня Подільський райсуд Київа продовжив до 19 вересня арешт Вишинському.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine