У Криму «суд» відхилив апеляцію на відмову в умовно-достроковому звільненні Балуха

«Верховний суд» окупованого Криму в понеділок, 10 вересня, відхилив апеляційну скаргу захисту українського активіста Володимира Балуха на постанову «Желєзнодорожного райсуду» Сімферополя про припинення провадження про його умовно-дострокове звільнення.

Володимир Балух Фото: RFE/RL

Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook громадське об’єднання «Кримська солідарність», передає Центр журналістських розслідувань.

««Суд» не задовольнив вимогу сторони захисту і залишив запобіжний захід без змін. Судове засідання закінчилося», – йдеться в повідомленні.

За інформацією активістів, засідання проходило у відкритому режимі, Балух брав в ньому участь по відеозв’язку.

Захист просив задовольнити апеляційну скаргу адвоката Ольги Дінзє на постанову «Желєзнодорожного районного суду» Сімферополя про припинення провадження за клопотанням про умовно-дострокове звільнення Володимира Балуха і скасувати попередню постанову «суду» про продовження запобіжного заходу.

Коли почав виступати прокурор, українець перебив його, назвавши судове засідання «фарсом» і відмовився брати в ньому участь. «Суддя» дав вказівку відключив відеозв’язок з Балухом.

Нагадаємо, 16 сiчня 2018 року в Криму «Роздольненський районний суд» засудив фермера Володимира Балуха, який підняв над своїм будинком український прапор, до 3 років і 7 місяців колонії-поселення і штрафу в розмірі 10 рублів за фальсифікованим обвинуваченням в нібито «зберіганні боєприпасів».

14 березня 2018 року «Верховний суд Криму» змінив в частині покарання вирок Балуху, зменшивши йому термін покарання на 2 місяці. 19 березня активіст оголосив безстрокове голодування через незаконний вирок.

5 липня в Криму «Роздольненський районний суд» засудив Володимира Балуха у «справі про дезорганізацію діяльності Роздольненського ІТТ» до 3 років колонії загального режиму. За сукупністю з попередньою справою про «зберігання боєприпасів» активіста засудили до 5 років в колонії загального режиму і штрафу 10 тис рублів.

13 липня «Желєзнодорожний районний суд» окупованого Сімферополя відхилив клопотанняадвоката Ольги Дінзе про умовно-дострокове звільнення українського активіста Володимира Балуха за першим вироком.

Захист оскаржив другий «вирок» «Роздольненського районного суду» Володимиру Балуху.

Балуха за час утримання в СІЗО Сімферополя тричі хотіли посадити в штрафний ізолятор, але не змогли, так як карцер переповнений. За інформацією родичів активіста, він за час арешту схуд на 35 кілограмів.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine