ФСВП Росії показала фото обстеження голодуючого Сенцова в лікарні

Управління федеральної служби виконання покарань (ФСВП) РФ по Ямало-Ненецькому автономному окрузі в суботу, 29 вересня, опублікувало фотографію голодуючого українського режисера Олега Сенцова під час обстеження в лікарні Лабитнангі 28 вересня.

Олег Сенцов на обстеженні в лікарні Лабитнангі, 29.09.2018 Фото: 89.fsin.su

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію сайту установи.

Нагадаємо, раніше Управління ФСВП повідомило, що 28 вересня «засуджений Олег Сенцов був вивезений в Лабитнангську міську лікарню, де йому виконані додаткові дослідження і отримані консультації лікарів-фахівців».

«З огляду на результати проведеного обстеження, Олегу Сенцову проведена корекція лікування», – додали в УФСІН, не повідомивши жодних подробиць про стан здоров’я режисера.

У суботу, 29 вересня, прес-служба УФСІН оновила свою інформацію, додавши до неї фотографію Сенцова під час проходження обстеження в лікарні. Українець на ній виглядає дуже худим і виснаженим.

Олег Сенцов на обстеженні в лікарні Лабитнангі, 29.09.2018 Фото: 89.fsin.su

Нагадаємо, 9 серпня з дозволу Олега Сенцова опубліковані його фотографії з російської колонії. Стан здоров’я українського політв’язня, який тримає голодовку з вимогою звільнити всіх українських в’язнів Кремля, знову погіршився, у нього стався третій криз.

14 серпня Олег Сенцов під час зустрічі в колонії з російською правозахисницею Зоєю Свєтовою назвав свій стан «предкритичним».

15 серпня експерти ООН закликали Росію негайно і без будь-яких умов звільнити Олега Сенцова. Вони підкреслили, що життя українського режисера в небезпеці і зажадали надати йому медичну допомогу.

21 серпня вимоги звільнити Сенцова в черговий раз озвучили США і Євросоюз. Генеральний Секретар ООН Антоніу Гутереш стурбований станом здоров’я незаконно засудженого в РФ Олега Сенцова.

Комісія з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу РФ відмовила Людмилі Сенцової, матері Олега Сенцова, в прийнятті до розгляду клопотання про помилування її сина.

18 версня Комісар ЄС з питань юстиції Вєра Юрова звернулася до міністра юстиції РФ Олександра Коновалова з закликом негайно звільнити українського режисера Олега Сенцова.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine